Sukces w branży pośrednictwa nieruchomości mierzony jest jakością relacji, które tworzysz z zadowolonymi klientami.

Poznaj mnie

Pierwszą pracę w nieruchomościach zacząłem w 2009 roku pracując jako pomoc w dziale sprzedaży dewelopera.

W 2010 roku pracowałem jako agent nieruchomości w jednej z największych sieciowych agencji nieruchomości w Polsce w tamtym okresie. Od 2011 roku zająłem się handlem autami zaczynając od samochodów zakupionych na polskim rynku. Od 2012 poszerzyliśmy poszukiwania samochodów w pozostałych Państwach Unii Europejskiej. Od 2013 roku skoncentrowaliśmy działania na sprowadzaniu samochodów z Japonii. W 2014 roku założyłem firmę w Wielkiej Brytanii zajmującą się pośrednictwem samochodów z Japonii dla klientów z Polski.

W 2015 roku zająłem się sprzedażą stron internetowych na WordPressie i usług SEO. W 2016 roku zostałem absolwentem na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu wydziału Zarządzania i Finansów.

Z końcem 2015 roku zająłem się uruchomieniem biura nieruchomości w firmie zajmującej się zarządzaniem powierzchniami komercyjnymi, w której pracowałem. W 2018 roku zdecydowałem się stworzyć program ułatwiający pracę agentów nieruchomości, który w 2019 roku wprowadzam na polski rynek. Od początku 2019 roku prowadzę biuro nieruchomości pod własną marką WRE nieruchomości.

Uwielbiam sporty wodne ( windsurfing i wakeboard ) i żeglarstwo. Pierwsze doświadczenia sprzedażowe i szkoleniowe zdobyłem właśnie w tej dziedzinie. Od 19 roku życia hobbystycznie zajmuję się szkoleniami – jak pływać na żaglach i jachcie motorowym.

Wre Nieruchomości

Firma WRE Nieruchomości powstała z myślą o spełnieniu marzeń moich klientów zainteresowanych zakupem mieszkania czy domu. Bo kto nie marzy o idealnie dobranym mieszkaniu lub błyskawicznej sprzedaży nieruchomości? Wypracowujemy to poprzez nasze opracowane standardy w obsłudze i selektywny wybór oferty.

Samuraj Nieruchomości jest podsumowaniem praktycznej wiedzy, która potrzebna jest na każdym etapie pracy z klientem. Każdy, nawet bardzo doświadczony agent znajdzie wiedzę, którą zamieni na oszczędność czasu, skuteczne działanie, sprawdzony schemat, na autorytet i pewność siebie. Każdy przygotowany i świadomy swojej wiedzy i umiejętności pośrednik koncentruje się na obsłudze klienta i finalizacji transakcji. Zacznij zarabiać więcej pracując nad obsługą klienta i budowaniu rekomendacji od zadowolonych klientów. Już dziś zmień jedną rzecz e obsłudze klienta, skorzystaj z przynajmniej jednej przydatnej Tobie informacji i sfinalizuj jedną transakcję więcej dzięki Twojemu skutecznemu działaniu.

1990
Urodziłem się w 1990 roku w rodzinnym mieście - w Szczecinku w woj. zachodniopomorskim, w Polsce. Spędziłem tam aż 13 lat swojej młodości.
2003
Pierwsze poważne zmiany i nowe miejsce zamieszkania. Wrocław miasto nowych możliwości.
2009
Zdobyłem niezbędne uprawnienia żeglarskie, aby szkolić i uczyć motorowodniactwa i żeglarstwa. W tym czasie zacząłem również swoją pierwszą pracę w nieruchomościach. Sfinalizowałem swoją pierwszą transakcję sprzedaży nieruchomości.
2014
Moja pierwsza spółka w Wielkiej Brytanii zajmująca się pośrednictwem sprzedaży samochodów z Japonii.
2016
Z początkiem tego roku zostałem odpowiedzialny za założenie i uruchomienie biura nieruchomości w firmie zajmującej się komercjalizacją powierzchni biurowych i usługowych we Wrocławiu.
2018
Pierwszy pomysł i próby stworzenia aktualnej wersji programu Ofertodom ułatwiającego pracę agentów nieruchomości.
2019
Otworzyłem biuro nieruchomości pod własną marką WRE nieruchomości. Z początkiem tego roku zacząłem również pracę nad nowym ebookiem Samuraj Nieruchomości, który z początkiem 2020 roku będzie dostępny w sprzedaży.
Przewiń na górę strony