Do właścicieli biur nieruchomości:

Oto jak umawiamy 30% więcej spotkań z właścicielami nieruchomości oszczędzając każdego miesiąca 20 godzin na telefony do klientów

Cześć! Opracowaliśmy schemat pozysków nieruchomości, który generuje nam efekty i spore oszczędności czasu. Jak to robimy? Skupiamy się w 100% na “świeżych właścicielach”, którzy chcą sprzedać swoją nieruchomość. Każda rozmowa pozyskowa składa się z etapów odgrywających kluczową rolę w jej skuteczności. W wideo omówiliśmy schemat działania, w treści poniżej opisaliśmy dokładnie, jak generujemy efekty.

(opracowaliśmy dla Ciebie 3 najczęstsze obiekcje właścicieli - odbierz je)

To będzie idealne rozwiązanie dla Ciebie:

 • Jeśli chcesz zwiększyć skuteczność pozysków nieruchomości w Twojej firmie.
 • Jeśli szukasz sposobów na zwiększenie sprzedaży i kompetencji Twojego zespołu.
 • Jeśli rekomendacje i polecenia są istotnym fundamentem rozwoju Twojej firmy.
 • Jeśli czujesz, że pozyski nieruchomości są stresującą czynnością w pracy Twoich doradców.

 

Będę z Tobą szczery. 

Jeśli trafiłeś/aś tu z nadzieją, że jakiś “magiczny system” zrobi za Twoich doradców cały pozysk nieruchomości, to muszę Cię rozczarowaćNiezależnie od tego jak “sprytne” i skuteczne są systemy ocieplające kontakt z właścicielem,  pierwsze skrzypce i tak odegrają nasi doradcy nieruchomości. 

Piszę o tym, ponieważ cenię sobie transparentność we współpracy ze swoimi klientami. W naszym zawodzie na efekty niekiedy trzeba poczekać i, co za tym idzie, na wynagrodzenie również. Wierzę, że pokazując pozyski nieruchomości bez owijania w bawełnę, zyskuję Twoje zaufanie. Bez tego trudno Ci będzie w pełni skorzystać ze schematów, które dla Ciebie przygotowaliśmy.

Jeżeli z góry oczekujesz, że nasze magiczne skrypty rozmów zrobią pozysk za Twoich doradców – myślę, że to co przygotowałem nie jest idealnym rozwiązaniem dla Twojej firmy

Każdy skuteczny pozysk nieruchomości składa się z 3 fundamentów, bez których efekty mogą być dalekie od oczekiwanych. Pierwszym z nich jest WARTOŚĆ, jaką właściciel otrzyma w zamian za spotkanie z doradcą w jego mieszkaniu.

To zabija skuteczność pozysków

Nie oszukujmy się. 

Jeżeli właściciel nie dostaje nic w zamian, jego wewnętrzny alarm głośno krzyczy “UWAGA!”

Może miał wcześniej złe doświadczenia ze słabymi telemarketerami. Może akurat trafił w czasy, w których domokrążcy podbijali osiedla jak wikingowie – nie przepuszczali żadnej okazji, żadnej klatki i żadnego mieszkania.

Alergia na telemarketerów

Większość z nas już wypracowało sobie szósty zmysł wyłapujący słabego telemarketera, panią z banku z ofertą szybkiej pożyczki czy innego spec-eksperta od ubezpieczeń czy gotowania. Dlatego dzisiaj każdy z nas jest w stanie w niecałe 10 sekund wyłapać kolejnego specjalistę od sprzedaży przez telefon.

Gdy dzwonisz, licz się z tym, że właściciel dobierze najskuteczniejszą broń do obrony przed Twoją ofertą. A jedno jest pewne – większość z nas ma spore doświadczenie jeśli chodzi o rozmowy z telemarketerami. 

Ja średnio 2 razy w tygodniu odbieram takie telefony. W ciągu roku daje mi to 96 takich niechcianych rozmów. Jak myślisz, na ile różnych sposobów miałem okazję poćwiczyć skuteczne podcinanie skrzydeł telemarketerom? Było tego sporo…

Co odróżnia eksperta od laika…

Bywały też zabawne i ciekawe rozmowy, które zostawiały po sobie przyjemne wspomnienia. W jaki sposób te rozmowy odróżniały się od pozostałych?

 

 • Tym, jak rozmówca mówił.
 • Tym, co dokładnie mówił.
 • Tym, jak radził sobie z obiekcjami.
 • Tym, że czuć było lekkość rozmowy… i bywało zabawnie.

Piszę o tym, ponieważ te 3 fundamenty, o których dowiesz się za chwilę, naprawdę robią robotę.

Myślisz, że faktycznie był_byś gotowy przetestować je u siebie w firmie?

TO ODKRYCIE JEST JAK KOPALNIA ZŁOTA

Co gdyby okazało się, że niezależnie od tego, którym dzwoniącym agentem z kolei jesteś,  właściciel i tak decyduje się na spotkanie właśnie z Tobą? Co gdyby już pierwsza rozmowa z  nim mogła sprawić, że to właścicielowi będzie zależało na spotkaniu bardziej niż Tobie?

Uwierzył_byś mi?

To, co odkryliśmy, było tak oczywiste i proste, że początkowo zaczeliśmy doszukiwać się w tym ukrytego haczyka.

Przy pierwszych testach faktycznie zaczęły pojawiać się trudności, które finalnie zaowocowały jednym klarownym spojrzeniem na cały proces pozysków nieruchomości.

Pytania + Trzy Konkretne Korzyści + Historia

są fundamentem każdej skutecznej rozmowy pozyskowej.

Dlaczego to takie ważne

Stosując te 3 fundamenty w każdej rozmowie pozyskowej, zyskasz przewagę nad konkurencją. Każdy Twój telefon stanie się skuteczną reklamą generującą nowych, wartościowych klientów. Niezależnie od tego, jak doświadczeni są Twoi doradcy, te 3 fundamenty staną się waszym lokalnym znakiem towarowym, dzięki któremu staniecie się rozpoznawalni. Każdy wasz telefon będzie jak sygnał świetlny, zwiastujący nadejście długo wyczekiwanej pomocy – niczym Batman nieruchomości.

Jak to robimy

Najpiękniejszy w telefonach do właścicieli jest fakt, że praktycznie nie mamy realnej konkurencji. Większość doświadczonych pośredników nieruchomości pracuje wyłącznie na poleceniach. Klienci sami ustawiają się do nich w kolejce. Dlatego wystarczy odrobina przygotowania do rozmowy i już jesteśmy lata świetlne przed konkurencją

Rozmowę zaczynamy od poznania nieruchomości, na którą dzwonimy i historii jej właściciela (Pytania). Dbamy o to, żeby ON realnie widział WARTOŚĆ płynącą ze spotkania z nami (Trzy Konkretne Korzyści). Całość uzupełniamy, podając powód naszego telefonu i motywacji do spotkania (Historia).

Jaki jest następny krok

Jeśli chcesz zwiększyć skuteczność pozysków w Twojej firmie, zapoznaj się z tym, co dla Ciebie przygotowałem. Kliknij w poniższy przycisk “Tak! Chcę zwiększyć skuteczność pozysków nieruchomości” i zapisz się na bezpłatną rozmowę telefoniczną. Zapisując się, otrzymasz maila z potwierdzeniem wraz omówioną perspektywą zimnych telefonów z punktu widzenia doradców nieruchomości.

Mamy ograniczony czas przewidziany na rozmowy telefoniczne. Odkładając zapisy na później, możesz nie mieć okazji skorzystać z dostępnych terminów, ponieważ systematycznie są rezerwowane. Zapisując się już teraz, przejmujesz stery, zyskując jednocześnie dostęp do sprawdzonego schematu pozysków dla Twoich doradców nieruchomości.

Oraz cenny czas…

To nie jest dla Ciebie jeśli..

Jeśli nie masz ochoty na wprowadzenie w swojej pracy zmian, które przynoszą wymierne korzyści finansowe, proszę, nie zapisuj się na tę rozmowę. Daj szansę osobom, które realnie mogą teraz z tego skorzystać. 

Ze względu na nasz ograniczony czas zaplanowaliśmy maksymalnie 30 konsultacji telefonicznych w miesiącu.

Podsumowując, mamy dla Ciebie:

 • skuteczny schemat rozmowy pozyskowej
 • opracowanie 3 najbardziej popularnych obiekcji właścicieli nieruchomości
 • konsultację telefoniczną, podczas której porozmawiamy o tym, jak najlepiej zastosować wiedzę, którą od nas dostaniesz.

 

To wszystko teraz jest bezpłatne.

Przejdź dalej, a my zajmiemy się resztą!

(opracowaliśmy dla Ciebie 3 najczęstsze obiekcje właścicieli - odbierz je)