5 fundamentów pozysków nieruchomości

 

Przygotowałem dla Ciebie schemat pozysków nieruchomości składający się z 5 zależnych od siebie fundamentów. Każdy fundament odpowiada za poszczególny etap pozysku, dzięki któremu płynnie przejdziesz przez zimne telefony.

Nowy schemat pozysków nieruchomości powstał w odpowiedzi na kluczowy problem agentów, którym jest niechęć właścicieli do współpracy z biurami nieruchomości. Jeśli szukasz sposobu na łatwiejsze pozyski nieruchomości – to będzie idealne rozwiązanie dla Ciebie.

Większa skuteczność pozysków nieruchomości

Bazując na 5 fundamentach, skutecznie przejdziesz przez otwarcie rozmowy, zyskując przewagę w trakcie jej trwania. Sprawisz, że właściciel będzie żywo zainteresowany rozmową z Tobą. Przygotujesz propozycję spotkania, którego odrzucenie będzie kosztować właściciela 30.000 pln ceny mieszkania.

Sprzedaż mieszkania ze stratą to dobry powód do spotkania? Każdy właściciel nieruchomości boi się dwóch rzeczy…

❌ Że zostanie oszukany!

❌ Że straci na sprzedaży nieruchomości.

Spotkanie z Tobą może go uchronić przed nieuczciwą konkurencją czy celowym zaniżaniem wartości mieszkania przez potencjalnych klientów.

Bazując na 5 fundamentach, skutecznie zakomunikujesz właścicielowi szanse oraz zagrożenia, którymi obarczona jest każda sprzedaż nieruchomości. W odpowiednim momencie przedstawisz kluczowe korzyści, dzięki którym właściciel zabezpieczy się przed nieuczciwą konkurencją, zyskując wiedzę o atrakcyjności jego nieruchomości w porównaniu z dostępnymi ofertami.

Przygotujesz propozycję spotkania, której odrzucenie będzie kosztować sprzedającego.

Dlaczego schemat pozysków działa…

Schemat pozysku został podzielony na 5 kluczowych etapów. Każdy z nich wspiera nas podczas demonstracji wartości, którą właściciel otrzyma na spotkaniu w jego nieruchomości.

✔️ FUNDAMENT 1: Każdy pozysk zawsze zaczynamy od solidnego przygotowania. Dzięki temu zredukujesz napięcie i zyskasz lepsze samopoczucie przed wykonaniem telefonu. 

✔️ FUNDAMENT 2: To, jak i kiedy zaczynamy rozmowę z właścicielem, determinuje jej dalszy przebieg. Zadbajmy zatem o jak najlepszy początek i odpowiedni moment na telefon.

✔️ FUNDAMENT 3: Dokładnie omówimy cały schemat rozmowy pozyskowej, dzięki czemu będziesz przygotowany na jej różne scenariusze.

✔️ FUNDAMENT 4: Poznasz opracowanie popularnych obiekcji pojawiających się podczas rozmowy pozyskowej. Gdy się pojawią, będziesz wiedział, jak sobie z nimi radzić, pracując na przygotowanej formule: Pytania + Trzy Konkretne Korzyści + Historia

✔️ FUNDAMENT 5: Przygotujesz propozycję wartości, której odrzucenie będzie sporo kosztowało właściciela. Dobrze wiemy, że właścicielom zależy na tym, żeby nie stracić i jak najwięcej zarobić.

Jaki jest następny krok

Jeśli chcesz umawiać więcej spotkań pozyskowych, zwiększając jednocześnie szansę na podpisanie wyłączności, dobrze, żebyś miał pod ręką sprawdzony schemat pozysków. Te 5 fundamentów dostępne jest tylko teraz za 97 złotych dla pierwszych 100 osób gotowych na zmiany w swoim sposobie działania.

Dlaczego 97 złotych? Ponieważ nie chcemy, żebyś tygodniami zastanawiał się, czy to jest dobra oferta. Chcemy szybko zobaczyć Twoje efekty.

Poszukujemy 100 zdeterminowanych osób, którym zależy na działaniu i konkretnych efektach (współpracy na wyłączność). Jeżeli czujesz, że Twoją mocną stroną jest podejmowanie akcji, bardziej niż odkładanie rzeczy na później, potrzebujemy właśnie Ciebie.

Ten kurs powstał dla osób, które szukają sposobu na zwiększenie wartości swojej pracy, jednocześnie będąc gotowym na podjęcie działania. Ta cena ma być jedynie zachętą i formą wdzięczności dla pierwszych 100 zmotywowanych do działania agentów.

To nie jest dla Ciebie jeśli…

Jeżeli nie chcesz niczego zmieniać w swoim dotychczasowym życiu zawodowym, a zarabianie 4 000 złotych miesięcznie Cię satysfakcjonuje, to nie jest oferta dla Ciebie. Ten kurs nie zadziała w przypadku osób, które jedynie kolekcjonują wiedzę, a nie podejmują działania. 

Dlaczego teraz? 

Kupując ten kurs w tym momencie, oszczędzasz 350 złotych, ale przede wszystkim oszczędzasz swój czas. Jeżeli chcesz osiągnąć efekty, musisz zacząć działać dziś – zanim zrobi to konkurencja.

Gwarantuję, że ten kurs zmieni Twoje podejście do rozmów pozyskowych, w przeciwnym wypadku zwrócę Ci pieniądze. 

Podsumowując c0 otrzymasz

5 fundamentów pozysków nieruchomości 

5 fundamentów jest sposobem na zwiększenie skuteczności pozysków nieruchomości, redukując jednocześnie stres i lęk pojawiający się przy każdym połączeniu. Opór właścicieli przed spotkaniem sprawia, że zimne telefony stały się niechcianą częścią naszej pracy. Z naszym schematem rozmowy płynnie przejdziesz do umówienia spotkania, sprawiając, że odrzucenie spotkania będzie sporo kosztować właściciela.

✔️ FUNDAMENT 1: Jak skutecznie przygotować się do zimnych telefonów.

✔️ FUNDAMENT 2: Jak zacząć romzowę pozyskową, żeby zyskać kontrolę i szansę na spotkanie z właścicielem.

✔️ FUNDAMENT 3: Opracowany cały schemat rozmowy pozyskowej.

✔️ FUNDAMENT 4: Opracowane najważniejsze obiekcje właściciela.

✔️ FUNDAMENT 5: Jak zmotywować właściciela do spotkania z nami.

97 zł  (397 zł)

Dodatkowo dostaniesz teraz do odbioru

VIDEO “Przygotowanie do zimnych telefonów” 

Odpowiednie przygotowanie do zimnego telefonu wpływa pozytywnie na redukcję napięcia i stresu, pojawiającego się podczas pozysku nieruchomości. Po obejrzeniu video poznasz prawdziwą wartość zimnych telefonów i pozysków nieruchomości. Określisz realny cel zimnego telefonu zwiększając tym samym motywację do jego wykonania. Sprawisz, że właściciel zobaczy w Tobie przyjaciela, a nie wroga, który chce go oskubać z pieniędzy.

   BONUS 1

Kalkulator  skuteczności pozysków (excel) 47  zł 

Jeśli chcesz wiedzieć ile telefonów powinieneś wykonać, żeby sprzedać jedną nieruchomość, koniecznie skorzystaj z tego kalkulatora. Dzięki niemu określisz skuteczność własnych zimnych telefonów, dowiesz się ile zarobisz jeśli wykonasz określoną liczbę zimnych telefonów oraz dowiesz się jakie czynniki wpływają na koszt pozysku nieruchomości.

BONUS 2

PDF “Przygotowanie do zimnych telefonów” 

Otrzymasz dostęp do materiału  w formacie PDF, który przed chwilą oglądałeś. Został uzupełniony o temat nastawienia do zimnych telefonów. Jeśli czytanie sprawia Ci więcej frajdy niż słuchanie, wówczas ponownie dowiesz się jak przygotować się lepiej do zimnych telefonów. Dowiesz się jak zredukować  stres i lęk przed  wykonaniem telefonu. Poznasz prawdziwą wartość zimnych telefonów oraz  pozysków nieruchomości.  Dowiesz się również jak określić realny cel zimnego telefonu. Dzięki temu  zwiększysz motywację do jego wykonania.

BONUS 3

To jest przedsprzedaż dla pierwszych 100 osób

Promocja wygasła.
30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy!

Najczęściej zadawane pytania

Co zawiera cały produkt? Ikona: rozwiń

Przede wszystkim kurs video, składający się z 5 fundamentów pozysków nieruchomości. Powstał, aby ułatwić nam umawianie spotkań z właścicielami w ich nieruchomości. 

 

Fundament pierwszy odpowiada za solidne przygotowanie do rozmowy pozyskowej. 

Fundament drugi przygotowuje nas do jak najlepszego początku rozmowy pozyskowej.

Fundament trzeci zawiera opracowanie całego schematu zimnego telefonu.

Fundament czwarty zawiera opracowanie najważniejszych obiekcji.

Fundament piąty powstał, żeby zmotywować właściciela do spotkania z nami.

 

Dodatkowo dostaniesz teraz do odbioru:

  • BONUS 1: VIDEO “przygotowanie do pozysków”.
  • BONUS 2: Excel – kalkulator jak wyliczyć skuteczność pozysków.
  • BONUS 3: PDF “przygotowanie do pozysków”.

 

 

Kiedy otrzymam dostęp do materiałów? Ikona: rozwiń

Już teraz otrzymasz dostęp do całego kursu oraz materiałów bonusowych – zaraz po dokonaniu płatności. Czyli do:

  • BONUS 1: VIDEO “przygotowanie do pozysków”.
  • BONUS 2: Excel – kalkulator jak wyliczyć skuteczność pozysków.
  • BONUS 3: PDF “przygotowanie do pozysków”.
Dla kogo jest ten kurs? Ikona: rozwiń

Jeśli pozyski nieruchomości są jednym z fundamentów Twojej działalności – zdecydowanie potrzebujesz te materiały. 

 

Jeśli dążysz do zwiększenia skuteczności zimnych telefonów, redukując jednocześnie stres i lęk pojawiający się przy każdym połączeniu – to jest właśnie dla Ciebie.

 

Kurs powstał dla zmotywowanych i gotowych do działania agentów nieruchomości.

Jak działa 30-dniowa gwarancja? Ikona: rozwiń

Jeżeli z jakiegoś względu ten schemat Ci się nie spodoba, zwrócimy Ci poniesione koszty, a Ty zatrzymasz materiały za darmo. Ten kurs nie zadziała w przypadku osób, które jedynie kolekcjonują wiedzę, a nie podejmują działania. Dlatego, jeżeli aktualnie nie jesteś nastawiony na działanie i rozwój, daj szansę innym i nie kupuj tego kursu.