„Ta książka to kompendium wiedzy każdego pośrednika nieruchomości 

Zespół WRE nieruchomości

Twój kochany zespół WRE nieruchomości – Paweł, Krystian, Krzysztof, Piotr, Mariusz, Kacper oraz reszta ekipy.

Drogi czytelniku, 

Jeśli chcesz zarabiać kilkukrotną średnią krajową, czerpiąc satysfakcję i przyjemność z wykonanej pracy – to jest najważniejsza wiadomość, którą dzisiaj przeczytasz, niezależnie od tego, jaki zawód obecnie wykonujesz.

Za moment dowiesz się, dlaczego.

Ale najpierw zastrzeżenie:

 

Weź pod uwagę, że rezultaty, którymi się z Tobą dzielimy, to efekt 13 lat naszej pracy w branży nieruchomości.

Od 7 lat z sukcesem działamy w jednym zespole, dzieląc się swoimi przemyśleniami i skutecznym schematem działania.

Większość osób, które zaczynają swoją pracę w branży nieruchomości, zniechęca się po pierwszym roku.

Powodem są mizerne efekty sprzedaży w pierwszych sześciu miesiącach.

Twoje wyniki będą zależeć od wielu czynników – w tym między innymi od tego, gdzie pracujesz, Twojego wieku oraz doświadczenia w sprzedaży.

Każda nowa działalność wiąże się z ogromnym wysiłkiem, pracą i zaangażowaniem. Jeżeli szukasz drogi na skróty, NIE CZYTAJ TEJ KSIĄŻKI.

Co dokładnie otrzymasz

Ten ebook różni się od pozostałych pozycji z branży nieruchomości, które kiedykolwiek czytałeś – został wypełniony po brzegi techniczno-prawnymi aspektami, których znajomość jest kluczowa w pośrednictwie nieruchomości.

To powoduje, że to nie jest książka do poduszki. Znajdziesz w niej schematy działania, objaśnienie aspektów prawnych i techniczne wskazówki. Na początkowym etapie swojej działalności będziesz stale je powtarzał i utrwalał, jak tabliczkę mnożenia.

Dlatego ten ebook nie jest łatwy do czytania i ma 155 stron.

Jeżeli szukasz powieści z porywającą historią sukcesu ludzi z branży, na pewno będziesz rozczarowany.

Książka powstała z myślą o osobach, które właśnie zaczęły lub decydują się zacząć przygodę w nieruchomościach. Ma usystematyzować Twoje spojrzenie na ten zawód oraz na różne rodzaje transakcji zawierane na rynku. Ten ebook to VADEMECUM branży nieruchomości dla początkujących agentów. Bez wdrożenia tej wiedzy, praca jako pośrednik nie zada u Ciebie egzaminu.

Oto zarys tego, czego dowiesz się z lektury tej książki oraz tego, jak ta wiedza zapewni Ci mocny start w pośrednictwie nieruchomości:

✔️Skupiliśmy się na konkretach całego proces transakcji wynajmu mieszkań, zakupu i sprzedaży nieruchomości na rynku wtórnym oraz na zakupie mieszkania z rynku pierwotnego od dewelopera.

Dlaczego?

Znajomość procesu i jego aspektów prawnych sprawia, że działamy pewnie i można na naszej pomocy polegać.

Jedyne co musisz zrobić, to zapoznać się z przygotowanymi przez nas informacjami, żeby widzieć, jak przeprowadzić transakcję sprzedaży czy wynajmu mieszkania.

✔️ Poznasz listę niezbędnych dokumentów, które potrzebne są do skutecznej finalizacji transakcji wynajmu i sprzedaży nieruchomości.

Braki formalne w dokumentach są jednym z powodów, przez które nie dochodzi do transakcji. Czasami na niektóre dokumenty trzeba czekać dłużej niż kilka dni. To powoduje, że zbyt długie zwlekanie z ich organizacją może położyć transakcję.

✔️ Dowiesz się, jakie podatki pojawiają się przy transakcjach na rynku nieruchomości. Dlaczego temat podatków jest tak istotny? Ma to szczególne znaczenie dla osób uczestniczących w transakcji (kupujących i sprzedających).

Podatki pojawiają się i przy zakupie i przy sprzedaży nieruchomości. Jeśli dostajemy od rodziny pieniądze na zakup, trzeba sprawdzić, czy powstaje obowiązek zapłacenia podatku od darowizny i kto go musi zapłacić. 

Osoba, która kupuje nieruchomość, prawdopodobnie będzie musiała zapłacić podatek PCC od wzbogacenia się. Są sytuacje, w których nie ma obowiązku zapłaty podatku PCC.

Podatki mogą się różnić, co może istotnie wpłynąć na opłacalność inwestycji. Na przykład nieruchomość kupowana bądź sprzedawana przez firmę może być obciążona podatkiem VAT.

Naszym obowiązkiem jest trzymanie ręki na pulsie, dlatego tak ważny jest dostęp do bieżących i sprawdzonych informacji – ich najlepszym źródłem jest notariusz i doradca podatkowy.

✔️Poznasz wszystkie koszty, które pojawiają się przy sprzedaży nieruchomości. Dowiesz się, kto je będzie ponosił oraz kiedy pojawi się konieczność ich uiszczenia.

Gdy w grę wchodzą duże sumy pieniędzy, wszystkie ukryte, niesprawdzone i niepoliczone koszty mogą ostatecznie wpłynąć na decyzję o zakupie.

✔️ Wyliczysz opłacalność zakupu nieruchomości pod kątem inwestycyjnym. Dzięki temu pokażesz klientowi na liczbach, która nieruchomość zarobi dla niego więcej pieniędzy. Poznasz pojęcie rentowności inwestycji oraz dowiesz się, jak ją wyliczyć.

Inwestorzy to grupa klientów, z którymi warto współpracować. Są świadomi rynku nieruchomości oraz pojawiających się na nim okazji. Dobrze wypracowana relacja przynosi korzyści dla inwestora i agenta na długie lata.

Dlatego płynne poruszanie się w temacie inwestowania w nieruchomości wpływa na rozwój naszej kariery zawodowej.

✔️ Dowiesz się, jak pomóc klientowi z zakupem mieszkania od dewelopera. Jeśli planujesz zostać pośrednikiem i działasz w miejscowości, w której aktywnie budują deweloperzy, znajomość tego rozdziału będzie dla Ciebie kluczowa.

Praktycznie każdy klient poszukujący przynajmniej raz nieśmiało spoglądał na oferty z rynku pierwotnego. Będąc na bieżąco z dostępnymi mieszkaniami, sprawisz, że Twoja wiedza będzie na wagę złota dla przyszłych właścicieli mieszkań.

Rynek pierwotny różni się przede wszystkim ceną i sposobem finalizacji od rynku wtórnego. Dobrze, żebyś miał o tym pojęcie.

✔️ Poznasz podstawowe definicje pojawiające się w pracy pośrednika nieruchomości. Dzięki temu będziesz nie tylko wyglądał jak profesjonalista, ale również będziesz brzmiał jak profesjonalista.

Odróżnisz III dział księgi wieczystej od działu IV. Poznasz różnicę między zaliczką, a zadatkiem. Będziesz wiedział, które z nich bardziej chroni interesy właściciela. Dowiesz się, czym jest taksa notarialna, MPZP, PUM oraz rozróżnisz prawa własności do nieruchomości.

✔️ Dowiesz się, jak wygląda organizacja codziennej pracy pośrednika nieruchomości. Każdy zawód ma swoją specyfikę, swoje rutyny oraz zadania do wykonania. W tej części ebooka dowiesz się, czym dokładnie będziesz się zajmować przez większość czasu jako pośrednik nieruchomości. 

Pewnie słyszałeś, że praca w pośrednictwie daje nieograniczone możliwości finansowe? To prawda! Niestety, rzadko mówi się o tym, że takie efekty osiąga się dzięki codziennym, systematycznym działaniom.

Rutyny nie muszą być męczące, jeśli są dobrze zaplanowane, zautomatyzowane i oddelegowane. Dlatego wystarczy, że się z nimi zapoznasz – z czasem wymyślisz i wypracujesz najskuteczniejsze flow własnego działania.

Wiadomo, że

 

żeby zostać bardzo skutecznym pośrednikiem nieruchomości, trzeba mieć talent i wyjątkową umiejętność opowiadania historii, prawda?

 Absolutnie nie!

W ciągu ostatnich 13 lat mojej styczności z zawodem pośrednika nieruchomości przekonałem się o jednej rzeczy.

Ponad 70% najskuteczniejszych agentów, z którymi miałem kontakt, nigdy przedtem nie pracowało wcześniej w zawodzie handlowca, ani w branży nieruchomości.

Fascynujące, prawda?

Początkowo wierzyłem w to, że żeby zarabiać konkretne pieniądze w nieruchomościach, trzeba mieć magiczne umiejętności, które zazwyczaj oglądamy w amerykańskich filmach.

Nic bardziej mylnego.

Odpowiedź była zaskakująco prosta. Każda z najbardziej skutecznych osób, czy to w naszej firmie czy lokalnie na rynku, miała trzy wspólne cechy:

✔️ Pośrednictwo nieruchomości było dla nich drogą do niezależności finansowej (emerytury).  Każdy skuteczny agent przychodził do firmy z jednym celem: poznać RYNEK NIERUCHOMOŚCI, zarobić pieniądze na pierwsze inwestycje i konsekwentnie budować portfel swoich nieruchomości. (Strona 14, 47, 88)

Rutynowa praca pośrednika polega między innymi na analizowaniu świeżo pojawiających się okazji na rynku nieruchomości. Dlatego tak wielu inwestorów zaczynało kiedyś swoją przygodę właśnie w pośrednictwie nieruchomości. I dlatego tak chętnie inwestorzy współpracują z solidnymi agentami.  

✔️ Byli mistrzami systematycznej i rutynowej pracy. Nie ma to nic wspólnego z talentem, czy umiejętnością opowiadania pięknych historii. Po prostu na solidnych, systematycznych i pracowitych osobach można zawsze polegać. (Strona 110)

✔️ Znakomicie znali lokalny rynek, trendy i wartość inwestycji w mieszkanie czy działkę. Okazje pojawiają się sporadycznie. Tylko osoby, które znają lokalny rynek, wartość inwestycji w nieruchomość oraz zainteresowanie podobnymi ofertami, są gotowe na podjęcie szybkiej decyzji. (Strona 82)

Atrakcyjne cenowo nieruchomości nigdy na nas nie czekają. Zawsze kupuje je ktoś inny (inwestor z gotówką). Dlatego trzeba podejmować zdecydowane działania.

Jak zacząć z nieruchomościami?

 

Każda przygoda zaczyna się od odpowiedniego przygotowania i zaplanowania trasy. W pośrednictwie nieruchomości, jak w każdej innej branży usługowej, potrzebujesz po swojej stronie przewodnika, który pokaże Ci wcześniej przetarte skuteczne szlaki. 

Potrzebujesz też konkretnego planu działania.

Początek jest bardzo prosty:

Krok 1: Zdobywasz niezbędne informacje, dzięki którym lepiej zrozumiesz, jak działa rynek i zawód pośrednika nieruchomości.

Krok 2: Wybierasz miejsce, w którym będziesz rozwijać swoje umiejętności, pod okiem doświadczonych specjalistów.

Pierwszą część zrobiliśmy już dla Ciebie. Wystarczy, że się z nią zapoznasz.

Dzięki temu lepiej zrozumiesz, na czym polega praca pośrednika nieruchomości.

To pomoże Ci wybrać najlepsze miejsce pracy, działania i rozwoju. 

Jaki jest kolejny krok?

 

Koszt tej książki to 27 złotych. Natychmiast po zakupie dostaniesz dostęp do pobrania PDF.

Dlaczego wyłącznie w formie PDF?   

Zauważyłem, że wolałbyś dostać natychmiastowy dostęp do materiałów, bardziej niż czekać na niego kilka dni lub tygodni. 

Tak szybko jak złożysz zamówienie, otrzymasz na maila potwierdzenie płatności wraz z linkiem do pobrania książki.

Z tego miejsca możesz pobrać ebooka i zacząć go czytać już teraz.

Czas jest najważniejszy

 

Uważam tak, ponieważ w pośrednictwie na efekty finansowe, (na wypłatę) niekiedy trzeba poczekać 2-3 miesiące.

Zdecydowałem się na tak niską cenę tej książki, ponieważ wierzę, że dostarczając Ci wartość, w przyszłości może będziesz chciał ze mną ponownie współpracować.

A zależy mi na tym, żebyś miał dostęp od ręki do wiedzy, dzięki której z powodzeniem ruszysz w pośrednictwo nieruchomości.

Jeśli jesteś już świeżo upieczonym agentem, myślę, że to co dorzuciłem poniżej w formie BONUSÓW, może się też przydać.

Dodatkowo w cenie ebooka dołączyłem jeszcze 4 bonusy, o których dowiesz się poniżej.

Dodatkowo otrzymasz również

 

PDF “Przygotowanie do zimnych telefonów” – Odpowiednie przygotowanie do zimnego telefonu wpływa pozytywnie na redukcję napięcia i stresu, pojawiającego się podczas pozysku nieruchomości. Czytając tego ebooka poznasz prawdziwą wartość zimnych telefonów i pozysków nieruchomości. Określisz realny cel zimnego telefonu zwiększając tym samym motywację do jego wykonania. Sprawisz, że właściciel zobaczy w Tobie przyjaciela, a nie wroga, który chce go oskubać z pieniędzy. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z nieruchomościami, zimne telefony będą Twoim pierwszych, podstawowym zajęciem.  

BONUS 1

Kalkulator  skuteczności pozysków (excel) – Jeśli chcesz wiedzieć ile telefonów powinieneś wykonać, żeby sprzedać jedną nieruchomość, koniecznie skorzystaj z tego kalkulatora. Dzięki niemu określisz skuteczność własnych zimnych telefonów, dowiesz się ile zarobisz jeśli wykonasz określoną liczbę zimnych telefonów oraz dowiesz się jakie czynniki wpływają na koszt pozysku nieruchomości. Plik excel został dodatkowo omówiony na materiale video. Link do tego poradnika znajduje się w pliku excel.

BONUS 2

Kalkulator rentowności inwestycji w nieruchomość. Otrzymasz dostęp do pliku excel oraz do krótkiego omówienia w formie video. Korzystając z przygotowanego excela, wyliczysz czy opłaca się zainwestować w określoną nieruchomość. Każdy inwestor zawsze kieruje się stopą zwrotu z inwestycji, jej opłacalnością i bezpieczeństwem całej inwestycji. Nieruchomości są najbardziej popularną formą inwestowania swojego kapitału. Dlatego dobrze, żebyś miał i pojęcie i świadomość jak to zrobić. Przygotowany excel jest rozbudowaną formą wyliczania rentowności w nieruchomości. Na pewno chwilkę zajmie zapoznanie się z jego funkcjami. Natomiast gdy to zrobisz, będziesz pamiętał o większości dodatkowych czynników wpływających na opłacalność inwestycji w nieruchomość.

BONUS 3

Gwarancja zwrotu pieniędzy

 

Gwarantuję w 100%, że ebook i materiały video będą bardzo przydatne i się Tobie spodobają. W innym przypadku zwrócimy Ci poniesione koszty, a Ty zatrzymasz materiały za darmo

Wystarczy, że napiszesz do nas lub zadzwonisz na dane kontaktowe z zamówienia, podając nam swoje dane. Bez zbędnych pytań.

Czy tak będzie w porządku?

Jeśli temat nieruchomości Cię interesuje, działaj teraz, ponieważ przygotowana propozycja jest limitowaną ofertą, ograniczoną czasowo.

Chcę otrzymać dostęp do ebooka

Jestem wdzięczny za Twoje zainteresowanie przygotowaną ofertą. Liczę na to, że niebawem się usłyszymy!

Paweł Jarczak

PS, Jeśli tak jak ja, nie lubisz czytać zbyt długich ofert, poniżej przesyłam krótkie podsumowanie, co dla Ciebie dziś przygotowałem:

155 stron ebooka w formie PDF, dzięki któremu lepiej przygotujesz się do zawodu pośrednika nieruchomości oraz dowiesz się jak dokładnie ta praca wygląda.

To wszystko dzisiaj za jedyne 27 złotych. 

***** Dodatkowo dorzucam w tym momencie cztery bonusy, dzięki którym jeszcze lepiej przygotujesz się do pracy jako pośrednik nieruchomości.

Bonusy zawierają:

Kalkulator  skuteczności pozysków (excel), dzięki któremu wyliczysz swoją skuteczność pozysków oraz określisz ile pracy trzeba wykonać, żeby osiągnąć rezultaty, które Ciebie interesują.

PDF “Przygotowanie do zimnych telefonów”, materiał dzięki któremu przygotujesz się do wykonania swojego pierwszego zimnego telefonu do właściciela nieruchomości.

Kalkulator rentowności inwestycji w nieruchomość, dzięki któremu wyliczysz czy opłaca się zainwestować w określone mieszkanie.

Jeśli z jakiegoś względu nie spodoba Ci się ebook, zwrócę Ci 27 złotych.

Kliknij tutaj, aby odebrać dostęp do materiałów. Przekonasz się, że warto.

Kliknij tutaj, aby odebrać dostęp do materiałów