Z nieruchomościami związany jestem od 2009 roku, kiedy to sprzedałem swoją pierwszą nieruchomość na rynku deweloperskim.

Poznaj mnie

Pierwszą pracę w nieruchomościach zacząłem w 2009 roku pracując jako pomoc w dziale sprzedaży dewelopera.

W 2010 roku pracowałem jako agent nieruchomości w jednej z największych sieciowych agencji nieruchomości w  Polsce  w tamtym okresie. Od 2011 roku zająłem się handlem autami zaczynając od samochodów zakupionych na polskim rynku. Od 2012 poszerzyliśmy poszukiwania samochodów w pozostałych Państwach Unii Europejskiej. Od 2013 roku skoncentrowaliśmy działania na sprowadzaniu samochodów z Japonii. W 2014 roku założyłem firmę w Wielkiej Brytanii zajmującą się pośrednictwem samochodów z Japonii dla klientów z Polski. 

W 2015 roku zająłem się sprzedażą stron internetowych na WordPressie i usług SEO.          W 2016 roku zostałem absolwentem na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu wydziału Zarządzania i Finansów.

Z końcem 2015 roku zająłem się uruchomieniem  biura nieruchomości w firmie zajmującej się zarządzaniem powierzchniami komercyjnymi,       w której pracowałem. W 2018 roku zdecydowałem się stworzyć program ułatwiający pracę agentów nieruchomości, który w 2019 roku wprowadzam na polski rynek. Od początku 2019 roku prowadzę biuro nieruchomości pod własną marką WRE nieruchomości.

Uwielbiam sporty wodne ( windsurfing i wakeboard )  i żeglarstwo. Pierwsze doświadczenia sprzedażowe i szkoleniowe zdobyłem właśnie w tej dziedzinie. Od 19 roku życia hobbystycznie zajmuję się szkoleniami –  jak pływać na żaglach i jachcie motorowym.

Wre Nieruchomości

Misją agencji WRE Nieruchomości jest spełnienie marzeń moich klientów dotyczących mieszkania czy domu. Bo kto nie marzy o idealnie dobranym mieszkaniu lub błyskawicznej sprzedaży nieruchomości? Wypracowuje to poprzez standardy w obsłudze i selektywny wybór oferty.

Jestem specjalistą na rynku deweloperskim. Od samego początku istnienia mojej firmy pracuję nad ciągłym podnoszeniem kwalifikacji. Stale inwestuję w moją firmę i członków jej zespołu, aby świadczyć najwyższą jakość usług.
Moje biuro jest inne, oferuje klientom innowacyjny model współpracy.

1990
Urodziłem się w 1990 roku w rodzinnym mieście - w Szczecinku w woj. 
zachodniopomorskim, w Polsce. Spędził tam aż 13 lat swojej młodości.
Copyright 2019 Paweł Jarczak. All rights reserved.