*Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości e-mail wraz z informacjami związanymi z ofertą nieruchomości ze strony Paweł Jarczak. Rozumiem, że w każdej chwili mogę zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

FAQ / Najczęściej zadawane pytania

  1. Ile właściwie kosztuje wynajęcie mieszkania we Wrocławiu? Aktualna analiza sytuacji mieszkaniowej na rynku nieruchomości, na podstawie ofert, które pojawiły się w 2018 roku. Można dostrzec iż do wynajęcia jest bardzo dużo mieszkań. Kawalerki zaczynają się od 1800 zł, a za mieszkanie zapłacisz trochę więcej.
  2. Mieszkanie dla studenta. Jak szybko coś wynająć? Pierwsza sprawa to kwestia tego, gdzie mieszkanie się znajduje - czy w odrapanej oraz starej kamienicy, czy w zabytkowym budynku czy w zupełnie nowoczesnym budynku. Wszystko zależy od posiadanego budżetu. Skontaktuj się ze mną bezpośrednio i omówmy wszelkie szczegóły.
  3. O czym pamiętać, aby wszystko poszło po naszej myśli? Lokalizacja i możliwości dojazdu do naszego mieszkania, to z całą pewnością jest ważna opcja. Praca, szkoła, rodzina, znajomi - pomyślmy, że wszędzie tam będziemy musieli dojeżdżać. Zainteresuj się również okolicznymi sklepami i atrakcjami, takimi jak kino, muzea czy galerie sztuki.
  4. Jak znaleźć wprost idealne i dobre biuro nieruchomości? Pierwsza i najważniejsza kwestia to przede wszystkim staż na rynku i dziedzina specjalizacji. Agent powinien mieć aktualną licencje pośrednika w obrocie nieruchomościami, a biuro ubezpieczenie OC. Od strony mniej formalnej - zwróć szczególną uwagę na ofertę.
  5. Jakich cech szukać u pośrednika nieruchomości? Przede wszystkim musi to być osoba otwarta i przedsiębiorcza, tak aby działania które podejmuje były skierowane na naszą korzyść. W pełni profesjonalny agent jest licencjonowanym pośrednikiem i jego oferty są rzetelnie przygotowane. Poznasz to po odpowiednio zredagowanej treści.
  6. Jak wygląda sytuacja na rynku mieszkaniowym? Obecnie większość osób bierze pod uwagę lokalizacje oraz cenę samej inwestycji. Oferty są selekcjonowane na podstawie optymalnego położenia mieszkania na tle centrum, lokatorów, szkół czy uczelni.
Copyright 2019 Paweł Jarczak. All rights reserved.